0

     

Často se nás ptáte na spousty věcí a to je dobře smiley Mrkni na nejčastější dotazy a snad tam najdeš i ten svůj. Pokud ne, neváhej nám napsat na "info@naturalprotein.cz" a my ti s radostí a rychle odpovíme. 

 

Proč bych vlastně měl/a zvolit právě vaše proteiny? 

Na tuto otázku vždy velice rádi odpovídáme. Používáme pouze skutečně kvalitní suroviny, například mrazem sušené ovoce, arašídy, kávu či kokos a kakao v BIO kvalitě. Navíc naše proteiňáky obohacujeme o různé druhy vlákniny a sladíme je stévií. A aby toho nebylo málo, netajíme se ani složením, které je vždy transparentní a nalezneš ho v detailu produktu nebo na etiketě. A kdyby ti ani tohle nestačilo, pak nezapomeň, že si u nás můžeš proteiňák namíchat podle sebe smiley

Pro více informací se podívej na naše suroviny.

 

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými verzemi? 

Proteiňáky máme přehledně rozdělené do kategorií podle toho, k čemu je potřebuješ. Některé obsahují více bílkovin, jiné zase více vlákniny a liší se i poměry jednotlivých surovin. Detailní složení, včetně popisu a nutričních hodnot, najdeš vždy u detailu každého produktu. Tak neváhej a přesvědč se na vlastní oči.

V případě nejasností nebo jakýchkoliv dotazů se nám neváhej ozvat a my ti rádi se vším poradíme.

 

Nabízíte i neochucené verze? 

Všechny již předmíchané verze našich proteiňáku v sobě obsahují příchutě v podobě pravých surovin (mrazem sušené ovoce, kakao, káva, kokos nebo arašídy). Pokud ale hledáš neochucenou verzi, stačí si ji v míchací aplikaci vytvořit, nebo si nějakou hotovou směs upravit podle sebe - třeba dát pryč právě ovoce či jinou surovinu smiley

 

Nabízíte i proteiny pro vegany? 

Ano, nabízíme speciální verzi pro vegany, kde jsou použity pouze rostlinné zdroje proteinů, konkrétně hrachový a rýžový a to ve vyváženém poměru.

Do budoucna také připravujeme “namíchej si” pro vegany. Sleduj nás na sociálních sítích a vše se včas dozvíš.

 

Co dostanu pokud si objednám "starter pack"? 

Vybereš si celkem 3 příchutě, které chceš ochutnat a my ti od každé pošleme dvě porce. Jednou jí tak můžeš vyzkoušet klasicky s vodou, podruhé třeba s mlékem a rozhodnout se co ti chutná nejvíc smiley Složením odpovídají jednoporcové balíčky naší verzi “Sportuji”. Velmi podobně pak budou chutnat verze “držím dietu” a “vyvážená směs”. Verze “cvičím” je více sladká a obsahuje méně příchutě (kvůli zachování maximální porce bílkovin) a ve verzi nestíhám jídlo ucítíš jemně mleté ovesné vločky - je trochu více hutný.

 

Obsahuje lepek? 

Stopy lepku může obsahovat pouze naše verze „Nestíhám jídlo“, ve které nalezneš jemně mleté ovesné vločky. Už ale pracujeme na ovesných vločkách s bezlepkovou certifikací angel Proteiňáky z ostatních kategorií jsou 100% bezlepkové.

 

Obsahuje laktózu? 

Obsah laktózy je velmi nízký a v závislosti na verzi se pohybuje do 3%. Úplně bez laktózy jsou verze “Cvičím” a “Jsem vegan”. A pokud si chceš v naší aplikaci namíchat proteiňák bez laktózy, zvol prosím jako syrovátkový základ “syrovátkový protein 90% bílkovin”.

 

Je vhodný pro těhotné a kojící ženy? 

Naše proteiňáky jsou vyrobeny z přírodních surovin, s pravým ovocem a vlákninou (žádná chemie, dochucovadla či jakákoliv aromata u nás nenajdeš) a proto jsme přesvědčeni o tom, že je jejich užití naprosto v pořádku. 

Na etiketě však musíme mít napsáno, že "není vhodný pro těhotné a kojící ženy"...tak se toho zbytečně nelekni. Každopádně je vhodné a důležité se před užíváním našeho doplňku stravy poradit se svým lékařem, který zná podrobně tvůj zdravotní stav.

 

Je vhodný pro děti? 

Jelikož se jedná o přírodní složení bez chemie, můžeme ho dětem s klidem doporučit. Vzhledem k tomu, že děti jsou zpravidla o něco menší než dospělí, je vhodné dopřávat jim poloviční porce než jsou porce standardní.

 

Jaké je doporučené dávkování? 

Námi doporučená jedna porce je 35g tvé oblíbené směsi, což jsou dvě naběračky NaturalProtein (nebo zhruba tři polévkové lžíce),  kterou rozmícháš spolu s 200 - 250 ml mléka nebo vody. S mlékem (klidně i rostlinným) jsou proteiňáky ještě lahodnější než s vodou smiley Dle potřeby lze konzumovat 1 - 2x denně.

 

Jaký je ideální doplněk pro redukci váhy? 

Pokud hledáš ideální výživový doplněk, který ti pomůže s redukcí váhy, vymysleli jsme pro tebe speciální verzi “Držím dietu”. Ta obsahuje kromě spousty bílkovin i vysoké množství vlákniny dvou druhů a je bez přidaných cukrů, protože sladíme pouze stévií. Zasytí tě skutečně na dlouho a tebe tak nebude honit mlsná třeba na něco nezdravého smiley

 

Když si objednám verzi "držím dietu", zhubnu skutečně? 

Jedná se o doplněk stravy vhodný do diety, který obsahuje kromě spousty bílkovin i vysoký obsah vlákniny a vitamínů z pravého ovoce. Díky tomuto složení tě zasytí na dlouhou dobu a můžeš tak pohodlně nahradit jedno až dvě jídla denně (např. hlavní jídlo a svačina). Pokud chceš nejen zhubnout, ale váhu si i udržet, pak je vhodné doplněk zařadit do tvého dietního programu společně s vyváženou zdravou stravou a dostatkem pohybu.

 

Můžu vašimi produkty nahradit kompletně jídlo? 

V žádném případě! Naše produkty nefungují jako kompletní náhražka stravy, na kterou osobně ani moc nevěříme. V závislosti na tvých cílech lze bez obav a s chutí konzumovat proteiňáky 1-2x denně. Ideálně například k snídani, svačině, po fitku či místo večeře, když už se nechceš přejídat smiley

 

Jak to funguje s věrnostními body?

Pokud se u nás zaregistruješ, nejen že při objednávání zažiješ mnohem vyšší komfort (např. nemusíš stále vyplňovat adresu, můžeš jednoduše zopakovat objednávku) ale také tě za každý nákup odměníme 1,5 - 3% z ceny proteiňáku zpět. Body se ti načítají do tvého účtu a můžeš je kdykoliv využít jako slevu pro další nákup (vygenerovat slevový kód).

 

Kdy mi přijde zásilka

Objednávky vždy odesíláme do druhého dne od objednání, popřípadě po přijetí platby pokud zvolíš bankovní převod. Další čekací doba už záleží na zvoleném druhu dopravy. V případě PPL bývá zpravidla doručení o něco rychlejší než u Zásilkovny. 

 

Je možné osobní předání a za jakých podmínek? 

Ano. Zásilku je možné si po předchozí domluvě osobně vyzvednout na adrese naší provozovny. Stačí nám napsat, nebo rovnou zavolat a rádi se s tebou uvidíme smiley