0

PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Proč byste vlastně měli svojí důvěru svěřit právě nám?

 

Děláme to pořádně

Různých proteinů a výrobků z nich je všude hromada, v čem jsme tedy jiní? NaturalProtein si zakládá zejména na prvotřídní kvalitě použitých surovin, vyjímečné chuti, vlastní výrobě a zákaznickém servisu. Při výrobě nepoužíváme žádná aromata, dochucovadla ani barviva ❌ Sice žádná chemie, ale zato maximální chuť 😋

 

Jsme výrobci

Jelikož si produkty vyrábíme sami, máme vždy naprostou kontrolu nad kvalitou surovin a nad celým procesem.

 

  

 

A co vše pro vás vyrábíme? 

 

Proteiny

Abyste si nemuseli lámat hlavu s tím, jaký protein je ten nejvhodnější, připravili jsme několik přehledných kategorií a vše vyřešili za vás 😊 Jednotlivé verze se liší složením, ale všechny jsou chuťově vyladěné na maximum. Stačí si tedy vybrat dle potřeby jednu z kategorií a zvolit svou nejoblíbenější příchuť 🧡 Všechny proteiny jsou 100 % přírodní, bez přidaných aromat, barviv a dochucovadel. Sice bez chemie, ale zato s maximální přírodní chutí! 😋 Tyhle proteiny prostě nemají konkurenci.

Proteinová dieta

Sportuji

Nestíhám jídlo

Cvičím

Veganský protein

 

Kolagen

Náš kolagen je unikátní kombinací hydrolyzovaného živočišného a rybího kolagenu (7200 mg / porce)mrazem sušeného ovoce / kakaa v BIO kvalitě, kyseliny hayluronové a vitamínu C. Díky spojení dvou druhů kolagenu ve vysoké koncentraci a kyseliny hyaluronové se jedná o ten nejlepší kolagen na klouby, vlasy a pleť 🥇 Přidaný vitamín C pak zajistí skvělou vstřebatelnost a vysokou využitelnost. Postará se tak nejen o krásu, ale i o funkčnost celého těla. Zajistí dokonale lesklé vlasy, které se nebudou lámat, pevné nehty a hebkou a pružnou pokožku. Navíc se ale postará i o naše klouby, chrupavky, svaly a celkový pohybový aparát.

 

  

 

Snídaně

Je několikrát ověřeným faktem, že ranní shon společně se stresem jsou největšími nepřáteli našeho zdraví. A my pro vás máme řešení, díky kterému se budete na rána těšit. Snídaňové kaše NaturalProtein obsahují vše, co vaše tělo po ránu potřebuje a které jsou rychlé a jednoduché na přípravu. Oceníte je zejména pro vyvážený poměr bílkovin, vlákniny, sacharidů, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Také naše proteinové palačinky jsou chutným zachráncem každého rána 🙂

 

  

 

Připravujeme

Přírodní proteinové tyčinky s vysokým obsahem vlákniny a kolagenem - Q1/22

Spalovač tuku - Q1/22

Arašídová másla s vysokým obsahem bílkovin - Q1/22

Mrazem sušené ovoce (kousky) - Q1/22

 

Doprava zdarma při nákupu nad 1800 kč

Pokud nakoupíte minimálně za 1800 kč, tak bereme cenu dopravy na sebe.

 

Odborná pomoc

Kdybyste potřeboval/a s čímkoliv poradit, nebo se na cokoliv zeptat, jsme tu pro vás. Stačí zaslat dotaz přes náš kontaktní formulář, napsat na info@naturalprotein.cz, kontaktovat nás přes FB stránky a nebo rovnou zavolat na 601 375 888.

 

Vždy něco navíc

Nezapomeňte na to, že ke každé objednávce dostanete vždy dárek navíc 🤩 Ke všem objednávkám dáváme buď jednu porci proteinu a nebo snídaňové kaše. A když máte objednávku ve vyšší hodnotě (nad 1500 kč) můžete se těšit i na další překvapení 😊 Pokud se u nás navíc zeregistrujete tak vás za každý nákup odměníme věrnostními body (až 5% z hodnoty produktu), které následně můžete využít pro další nákup. Množství věrnostních bodů je vždy napsáno u detailu konkrétního produktu. Navíc ve svém účtu uvidíte stav své objednávky, historii všech nákupů, a spoustu dalších užitečných informací. Objednávku můžete také jednoduše zopakovat. Prostě registrovat se má samé výhody. 

Také chceme aby se vám balíčky libily a proto věnujeme maximální péči i samotnému balení 😊