Časté dotazy

Často se nás ptáte na spousty věcí a to je dobře ? Mrkněte na nejčastější dotazy a snad tam najdete i ten svůj. Pokud ne, neváhejte nám napsat na "info@naturalprotein.cz" a my vám s radostí a rychle odpovíme. 

PROČ BYCH VLASTNĚ MĚL/A ZVOLIT PRÁVĚ VAŠE VÝROBKY? 

NaturalProtein si zakládá zejména na prvotřídní kvalitě použitých surovin, vyjímečné chuti, vlastní výrobě a zákaznickém servisu. Při výrobě nepoužíváme žádná aromata, dochucovadla ani barviva ❌ Neobsahují také žádné přidané cukry ani lepek. Co se týče kvality a chuti, jedná se v rámci české republiky o naprostou špičku na trhu s doplňky stravy ? Sice žádná chemie, ale zato maximální chuť.

A co vše pro vás vyrábíme? 

Více informací o nabízených produktech naleznete ZDE.

NABÍZÍTE I NEOCHUCENÉ VERZE? 

Ano, proteiny nabízíme i v neochucených verzích. Můžete si je tak přidat do svého oblíbeného pokrmu nebo nápoje.

NABÍZÍTE I PROTEINY PRO VEGANY? 

Ano, nabízíme speciální verzi pro vegany, kde jsou použity pouze rostlinné zdroje proteinů, konkrétně hrachový a rýžový a to ve vyváženém poměru.

CO DOSTANU POKUD SI OBJEDNÁM "STARTER PACK - PROTEINY"? 

Vyberete si celkem až 6 příchutí, které chcete ochutnat. Jednou tak můžete protein vyzkoušet klasicky s vodou, podruhé třeba s mlékem a rozhodnout jak vám chutná nejvíc. Složením odpovídají jednoporcové balíčky naší verzi “Sport”. Velmi podobně pak budou chutnat verze, jen se budou trochu lišit složením a konzistencí.

Starter pack

CO DOSTANU POKUD SI OBJEDNÁM "STARTER PACK - Ovesné proteinové kaše"? 

Vyberete si celkem 3 příchutě, které chcete ochutnat a my vám od každé pošleme dvě porce. Každý balíček je jedna porce a nemusíte si tak dělat hlavu se správným dávkováním.

Starter pack - ovesné proteinové kaše

OBSAHUJE LEPEK A SÓJU? 

Drtivá většina našich produktů je 100% bezlepkové a neobsahují ani sóju. Pouze proteinová granola obsahuje nepatrné množství lepku. V popisu produktu a ve složení je pak informace vždy uvedena. 

OBSAHUJE LAKTÓZU? 

PROTEINY

Obsah laktózy je velmi nízký a v závislosti na verzi se pohybuje do 3%. Ze standardních proteinů je nejnižší obsah laktózy ve verzi. Úplně bez laktózy je pak verze veganský protein a bezlaktózový protein

KOLAGEN

Neobsahuje laktózu. 

Ovesné a rýžové proteinové kaše

Obsah laktózy je nepatrný, do 1%. 

Ostatní produkty jsou standardně bez laktózy. 

Proč užívat kolagen? K čemu je dobrý? 

Kolagen je látka, která se v těle vyskytuje přirozeně (30% všech bílkovin v těle tvoří kolagen) a je zodpovědná za spoustu věcí (od pohybu po krásu a vitalitu). Zhruba po 25 roku života jej tělo začne produkovat méně a my tak začínáme jeho nedostatek postupně pociťovat - upadá kvalita vlasů, nehtů, pleti, kloubů ? Proto je potřeba jej pravidelně doplňovat, jeho přínos uvidíte už po měsíci pravidelného užívání. Začnou vám růst nové malé vlásky, nehty budou pevnější a nebudete oplakávat kolena pokaždé, když vyjdete schody ?

My si kolagen si vyrábíme sami v Karlových Varech a skládá se z hovězího ? a rybího ? kolagenu, kyseliny hyaluronové, vitamínu C, stévie, mrazem sušeného ovoce nebo holandského kakaa ? Máte tak záruku, že se nejedná o žádnou lacinou náhražku, ale skutečnou top kvalitu ?

Jsou výrobky vhodné PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY? 

Jelikož nejsme certifikovaný provoz pro tento typ produktů tak v rámci legislativy nemůžeme výrobky těhotným a kojícím doporučovat. Každopádně co se týče výrobků jako jsou proteinové směsi, ovesné či rýžové kaše, džemy, smoothie atd. tak tam je jejich užití naprosto v pořádku. Jediné co nemůžeme doporučit těhotným a kojícím ženám jsou doplňky stravy typu spalovač, odvodňovač apod. V případě dotazů nebo nejasností vám kdykoliv poradíme

Jsou výrobky vhodné PRO DĚTI? 

Proteiny, tyčinky, rýžové a ovesné kaše, džemy, krémy, sušené ovoce, ořechy, smoothie atd. jsou pro děti naprosto vhodné a spousta našich zákazníků je s radostí dětem dává. Jediné výrobky, které nedoporučujeme dětem jsou doplňky stravy typu spalovač, odvodňovač apod. 

Jsou výrobky vhodné pro diabetiky? 

Proteinové doplňky stravy si vyrábíme sami v Karlových Varech a při výrobě nepoužíváme vůbec žádný cukr, slazené jsou pouze stévií. Jediný cukr, který ve složení najdete, je fruktóza a to z toho důvodu, že proteiny obsahují pravé mrazem sušené ovoce ve vyšším množství, které tak vytváří špičkovou chuť ? Pokud tedy můžete ovoce, neměl by zde vznikat žádný problém ? Jelikož ale neznáme váš zdravotní stav, je určitě vhodné před konzumací vše prokonzultovat s vaším lékařem a seznámit ho také s faktem, že ve výrobě žádný přidaný cukr nepoužíváme.

JAKÉ JE DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ? 

Doporučené dávkování naleznete vždy v detailu konkrétního produktu v popisu - zpravidla na úplně na konci. 

JAKÝ JE IDEÁLNÍ DOPLNĚK PRO REDUKCI VÁHY? 

Pokud hledáte ideální výživový doplněk, který vám pomůže s redukcí váhy, máme pro vás speciální verzi “Proteinová dieta”. Ta obsahuje kromě spousty bílkovin i vysoké množství vlákniny dvou druhů a je bez přidaných cukrů, protože sladíme pouze stévií. Zasytí vás skutečně na dlouho a vás tak nebude honit mlsná třeba na něco nezdravého. 

Dále nabízíme náš velmi oblíbený spalovač tuků, odvodňovač a nebo třeba StopHlad. Vše naleznete přehledně v sekci "chci zhubnout"

KDYŽ SI OBJEDNÁM VERZI "PROTEINOVÁ DIETA", ZHUBNU SKUTEČNĚ? 

Jedná se o doplněk stravy vhodný do diety, který obsahuje kromě spousty bílkovin i vysoký obsah vlákniny a vitamínů z pravého ovoce. Díky tomuto složení vás zasytí na dlouhou dobu a můžete tak pohodlně nahradit jedno až dvě jídla denně (např. hlavní jídlo a svačina). Pokud chcete nejen zhubnout, ale váhu si i udržet, pak je vhodné doplněk zařadit do vašeho dietního programu společně s vyváženou zdravou stravou a dostatkem pohybu.

MŮŽU VAŠIMI PROteinovými doplňky NAHRADIT KOMPLETNĚ JÍDLO? 

V žádném případě! Naše produkty nefungují jako kompletní náhražka stravy, na kterou osobně ani moc nevěříme. V závislosti na vašich cílech lze bez obav a s chutí konzumovat proteiny 1 - 2x denně. Ideálně například k snídani, svačině, po fitku či místo večeře, když už se nechcete přejídat. 

Musím se poradit s lékařem?

Pokud máte jakoukoliv nejistotu s užíváním našich produktů s ohledem na váš zdravotní stav, pak samozřejmě doporučuji se v první řadě obrátit na ošetřujícího lékaře a vše s ním řádně prodiskutovat ? Jsme velmi transparentní a kompletní složení a výživové údaje naleznete vždy u jednotlivých produktů.

Nepřišel mi slevový kód

Občas se bohužel stane, že naše emaily skočí zákazníkům do složky "spam" nebo v případě seznamu například do složky "hromadné" ? Poprosíme vás o kontrolu těchto složek a pokud tam kód skutečně není, dejte nám vědět a my vám necháme neprodleně zaslat nový. 

Zkontrolujte si prosím spam a hromadné zprávy.

JAK funguje věrnostní program?

Detailní informace k věrnostnímu programu naleznete "zde". 

KDY MI PŘIJDE ZÁSILKA?

Objednávky standardně odesíláme do druhého pracovního dne od objednání, ve výjimečných případech (velké množství objednávek / nedostupnost některých výrobků) se může doba odeslání o chvilku prodloužit. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem tak se doba odeslání počítá od data přijetí a spárování platby. Další čekací doba už záleží na zvoleném druhu dopravy. V případě PPL a ČP bývá zpravidla doručení o něco rychlejší než u Zásilkovny. 

JE MOŽNÉ OSOBNÍ PŘEDÁNÍ A ZA JAKÝCH PODMÍNEK? 

Ano. Zásilku je možné si  osobně vyzvednout na adrese naší provozovny (po-pá; 8:00 - 16:00). Při objednávce zvolte možnost "osobní odběr". 

Nejedná se o klasickou prodejnu, ale o výrobu a kanceláře a není proto možné si bez předchozí objednávky zboží zakoupit. 

Adresa: Studentská 480/27B, Karlovy Vary, 36007 (dvůr za autosalonem KIA) - zazvonit na zvonek či zavolat. 

724 251 343, 601 375 888; 728 882 282

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se