Platba

Nabízíme několik možností způsobů platby a je jen na vás, který zvolíte. 

Platba při převzetí zboží - dobírka

Za svoje zboží zaplatíte při převzetí na výdejním místě či u dopravce a to buď hotově nebo kartou. Cena za ptatbu dobírkou je 39 kč. 

Převodem na účet

Zaplatíte předem převodem na účet a my vaší objednávku začneme zpracovávat ihned jakmile platba dorazí. Standardně převod trvá 1, maximálně 2 pracovní dny. Po odeslání objednávky se automaticky vygeneruje QR kód, který můžete v mobilním bankovnictví nascanovat a údaje se automaticky vyplní. Také vám pošleme mailem souhrn objednávky, kde jsou všechny údaje potřebné pro provedení platby.

Vždy prosím při platbě objednávky uvádějte správný variabilní symbol, podle kterého se párují platby v bankovnictví. V opačném případě systém platbu neumí rozpoznat a objednávka bude vedena jako neuhrazená. Samozřejmě tato situace může nastat a v takovém případě vám rádi individuálně pomůžeme. 

Bankovní spojení - Česká republika
FIO banka a.s.
2401843817/2010

Bankovní spojení - Slovensko
FIO banka a.s.
2001843818/2010

Online platba kartou

Můžete také pohodlně zaplatil online kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Po odeslání objednávky stačí stačí počkat 5 vteřin na automatické přesměrování na platební bránu. Potvrzení platby je okamžité a my tak tvojí zásilku můžeme ihned začít připravovat. Všechna data jsou zabezpečená a nedochází k jejich předávání třetím stranám.

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se