Kakaové proteinové řezy

26-04-2023

Kdo by neměl rád kakaové řezy? Jsou tak křehké, lahodné… A rozplývají se na jazyku! Dobře, dost už bylo provokace. Pojďme si je společně upéct! Máme pro vás recept na jednoduché, ale zároveň vynikající a zdravé kakaové řezy s proteinem.

Kakaové proteinové řezy

Kombinace kakaa a proteinu vás zaručeně dostane!

Jen si to představte, křehké, lahodné, na jazyku se rozpadající – a navíc se nemusíte bát ani o svou postavu. Ano, to jsou kakaové proteinové řezy. Mají vše, a ještě něco navíc. Protein, který má pozitivní vliv na naše zdraví a kondici. Napomáhá správnému fungování svalů, doplní energii a zvyšuje pocit nasycení. S výbornými sirupem slazenými řezy se jedná o kombinaci, kterou rozhodně budete chtít opakovat!

Co potřebujete pro přípravu řezů?

Příprava řezů je jednoduchá. Potřebujete pouze několik základních surovin, mezi které se řadí vejce, kakao, protein a sirup nebo med. Kakaový proteinový prášek, který obsahuje čistý protein, můžete zakoupit na našem e-shopu.

Suroviny

Náplň

  • Tvaroh
  • Banán
  • Sirup

Jak postupovat při přípravě?

Připravte si ingredience a oddělte bílky od žloutků. Žloutky vyšlehejte se sirupem a vmíchejte protein a kakao. Bílky vyšlehejte do tuhého sněhu a vmíchejte směs ze žloutků. Nakonec výsledné těsto nalijte na pekáč, vystlaný pečicím papírem, a pečte 10 minut při 180 stupních.
Zatímco se řezy pečou, připravte si ještě náplň, kterou na ně následně pomažete. Náplň se skládá z tvarohu a banánu, které společně vyšlehejte a doslaďte sirupem. Upečené a vychladlé řezy nakrájejte, přidejte na ně směs z tvarohu a nechte je vychladit v lednici. Už se nemůžete dočkat až ochutnáte, že?

Zpět na výpis článků

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se