Snídaně bohatá na bílkoviny vám pomůže udržet si pocit sytosti a energie na dlouhou dobu. To zabrání zbytečnému přejídání přes den a podpoří regulaci hmotnosti. V NaturalProtein bereme snídaně opravdu vážně a máme několik skvělých produktů i tipů, jak na to.

vector.svg
vector-square-a(1).webp

Nejdříve si ale řekněme, proč jsou bílkoviny ke snídani důležité
Snídaně nabitá bílkovinami nastartuje váš metabolismus a pomůže stabilizovat hladinu cukru v krvi. Zároveň sníží chutě na jídlo po celý den, což je, pokud se snažíte zhubnout, obzvlášť příhodné. V neposlední řadě vám proteinová snídaně pomůže udržovat svalovou hmotu, což je také důležité pro podporu celkové fyzické kondice.

vector.svg

Jednoduché snídaně plné bílkovin
Rýžové kaše: Naše proteinová rýžová kaše s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny je ten nejlepší start do každého nového dne. Navíc je kompletně bezlepková — vyzkoušejte tu s jahodou a bílou čokoládou.
Ovesné kaše: Výživná snídaně s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů — a například pravého BIO kokosu s peruánskou čokoládou. Ideální volba pro rychlý a zdravý start dne plného vitality. Opět je zcela bezlepková a bez přidaného cukru.
Bílková omeleta se špenátem a rajčaty: Toto jídlo je plné bílkovin z vaječných bílků, stejně jako živin ze špenátu a rajčat. Skvělá volba pro ty, kteří preferují slané snídaně.

Nebojte se jídla — jednoduše jezte zlehka a myslete na to, ať jde o výživově hodnotné jídlo. Rovnou pro vás máme tip na snídani. Vyzkoušejte naši lahodnou ovesnou kaši s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů. Navíc je zcela bezlepková a bez přidaného cukru.

vector-square-b(1).webp
vector-square-a-1-(1).webp

Řecký jogurt: Řecký jogurt má vysoký obsah bílkovin a nízký obsah cukru. Přidejte chia semínka pro ještě více bílkovin, vlákniny a zdravých tuků. Nezapomeňte na ovoce.
Smoothies: Skvělý způsob, jak získat energii a zasytit se. Naše smoothies jsou 100% přírodní, plné vitamínů a minerálů. Doporučujeme je doplnit o náš syrovátkový protein, který se skvěle rozpouští, má neutrální chuť a díky tomu ho můžete přidat v podstatě všude.
Proteinová granola: Křupavá proteinová granola je plná důležitých živin pro vaše tělo, včetně vlákniny a bílkovin. Je důležité vybrat takovou, která má nízký obsah přidaného cukru — tím si u nás můžete být jistí.

Jak vidíte, v NaturalProtein nabízíme řadu výživných a chutných možností pro snídani nabitou bílkovinami. Vše tvoříme s maximálním ohledem na zdraví a čistotu ingrediencí. To vám umožní začít svůj den živinami, které potřebujete, abyste se cítili spokojeni a nabití energií.

 

Všechny články

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se