Super čokoládové proteinové tyčinky

26-04-2023

Vyzkoušejte recept na nejlepší čokoládové proteinové tyčinky, které jsou nejen vynikající, ale zároveň zdravé a dodají vám energii. Příprava tyčinek je snadná a rychlá! Milujete čokoládu, ale zároveň chcete být stále fit a jíst zdravě? S čokoládovými proteinovými tyčinkami určitě nešlápnete vedle. Nejen, že ukojí vaše touhy po sladkém, ale navíc jsou zdravé a dodají vám tolik potřebnou energii! Pokud držíte proteinovou dietu a hledáte vhodné recepty, tento vás určitě zaujme. 

Proč určitě vyzkoušet proteinové tyčinky a jak na jejich přípravu? Čtěte dále.

Super čokoládové proteinové tyčinky

Nejlepší proteinové tyčinky bez cukru. Ideální na hubnutí!

Jak jistě víte, protein je látka důležitá pro správné fungování našeho těla. Má pozitivní vliv na výživu a růst svalů, šlach, kůže a kostí. Zkracuje regeneraci organizmu a podporuje tvorbu svalové hmoty. Zároveň také chrání svaly při výkonu, spaluje tuky a snižuje nadváhu. Prostě zázračný pomocník, který nesmí ve vaší stravě chybět.

Díky obsahu proteinu jsou čokoládové proteinové tyčinky skvělou svačinkou, nejen pokud jste zastánce zdravého životního stylu, ale i v případě, že si chcete jenom zdravě zamlsat. Proteinové tyčinky jsou bez cukru, a tím pádem také ideální na hubnutí!

Co potřebujete pro přípravu tyčinek?

Pojďme se vrhnout na přípravu! Základem celého receptu jsou ovesné vločky, kakaový protein od Natural Protein, ale také vysokoprocentní čokoláda. Kakaový proteinový prášek můžete zakoupit na našem e-shopu. Recept je snadný a rychlý, nejvíce času tyčinkám zabere tuhnutí v mrazáku – proto si v něm připravte místo.

Suroviny

  • ½ hrnku rozmixovaných ovesných vloček
  • ¼ hrnku kakaového proteinu NaturalProtein
  • Lžíce nasekaných arašídů
  • ½ hrnku mandlového mléka
  • ⅛ hrnku kokosové mouky
  • ⅛ hrnku holandského kakaa
  • 50 g vysokoprocentní čokolády

Jak postupovat při přípravě?

Připravte si ingredience a všechny je smíchejte. Následně z nich vytvarujte tři proteinové tyčinky. Tyčky položte na talířek a vložte do mrazáku, kde je nechte ztuhnout. Poté si rozpusťte čokoládu a ztuhlé tyčinky jí polijte. Tak, a máte skoro hotovo! Teď už jen stačí dobrotu opět vložit do mrazáku na ¾ hodiny a nechat ztuhnout čokoládu na tyčinkách.

Poté můžete podávat. Proteinové tyčinky si skvěle vychutnáte s naším proteinovým nápojem Natural Protein. Vybírat můžete z několika příchutí, například: malina, arašídy, kokos, banán, mango či kakao. Dobrou chuť přejeme.

Zpět na výpis článků

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se