0

Láska na první ochutnání

CHUTNÁ JAKO DORTÍK, ALE POMŮŽE K VYSNĚNÉ POSTAVĚ!

BÝT SOUČÁSTÍ NATURALPROTEIN SE PROSTĚ VYPLATÍ. STAČÍ SE ZAREGISTROVAT!

Nejoblíbenější produkty

Lahodné hubnutí :)
Proteinová dieta - Jahoda

Proteinová dieta - Jahoda

od 349 Kč
350 g700 g
Detail produktu

Proteiňáky pro každého

Jednoduše si vyber proteiňák přesně podle toho, k čemu ho potřebuješ. Rozdělili jsme je pro tebe do pěti kategorií, které se liší složením a maximálně tě podpoří při tvé aktivitě.

Více informací

Kolagen

První přírodní kolagen s kyselinou hyaluronovou, vitamínem C a 37% obsahem ovoce / BIO kakaa. Kolagen je velmi důležitou bílkovinou, která má blahodárné přínosy pro lidské zdraví a jeho význam pro organismus je nedocenitelný. Pomáhá totiž nejen k mladistvému vzhledu, pevným vlasům a nehtům a zdravé pokožce, ale zároveň se jedná o nejstarší stavební prvek, který je základem našeho pohybového aparátů. 

Více informací

Snídaňové kaše bez lepku

Naše fantastické snídaňové kaše bez lepku nastartují tvůj den jako nic jiného. Rychlá příprava, přírodní složení a perfektní chuť zaručí, že se na každé ráno budeš těšit a nebudeš se přípravou snídaně zbytečně moc zdržovat. 

Více informací

Recepty

Nech se inspirovat těmi nejoblíbenějšími recepty z dílny NaturalProtein. Zdravé a chutné recepty jsou již na dosah. 

Více informací

Kdo jsme

Jsme mladá a dynamická firma z Karlových Varů, která se rozhodla povýšit nejenom proteiňáky na úplně novou úroveň. V NaturalProtein jsme vsadili vše na prvotřídní kvalitu použitých surovin a na jedinečnou chuť, kterou jinde nenajdeš. Jako příchutě využíváme mrazem sušené ovoce nadrcené najemno, ale i jiné speciality jako třeba pravou vanilku, BIO kakao a kokos a nebo třeba arašídy. Proteiňáky si vyrábíme sami a navíc si můžeš složení upravit podle sebe.

Více informací